Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wszystkie oferowane samochody są sprawdzane pod kątem ich przeszłości, a także poddawane przeglądowi na stanowisku mechanicznym.
Nasz salon samochodów to nie tylko sprawdzone samochody, ale także rzetelne wyceny i najbardziej atrakcyjne oferty w Lublinie.
Comprex to firma z wieloletnią tradycją w branży motoryzacyjnej, posiadająca w swojej ofercie największy na rynku wybór sprawdzonych i pewnych samochodów używanych.

O NAS

car dealer   Comprex to firma z wieloletnią tradycją w branży motoryzacyjnej, posiadająca w swojej ofercie największy na rynku wybór sprawdzonych i pewnych samochodów używanych. Stan techniczny, wygląd i parametry oferowanych przez nas pojazdów są szczegółowo kontrolowane, co pozwala nam proponować najwyższej jakości auta używane, na które dajemy Państwu gwarancję.

   Nasz salon samochodów to nie tylko sprawdzone samochody, ale także rzetelne wyceny i najbardziej atrakcyjne oferty w Lublinie. Dodatkowym naszym atutem jest bezpieczeństwo, jakiego nie zapewnia żaden komis samochodowy.

   W Comprex otrzymasz kompleksową ofertę finansowania oraz ubezpieczeń pojazdów - zarówno dla wszystkich osób fizycznych, jak i dla małych, dużych przedsiębiorstw.

 

Zapraszamy do naszego salonu na ulicy Zamojskiej 1 w Lublinie.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, służąc wszelką pomocą i radą
.

All Rights Reserved © www.comprex.pl

topsite

Projekt i wykonanie: www.kontakt-handlowy.pl